سلاممممممممممم بر دوزتان عزیزم ... حال و احوال ؟؟ بابت تاخیر شرمنده ... نتمون پوکیده بود ( این موضوع تازه ای نیست البته !!!!! ) خوب بریم سر یه طالع بینی خیلیییییییییی خوشمزه ( اییییییییی خداااااااا !!‌) از بین شماره 1 تا 7 یکی رو انتخاب کنید و در ادامه مطلب شخصیتتون رو دریابید !!!

           

یکی از لذیذترین خوراکیهای دنیا دسر است که هیچ کس توانایی نه گفتن به آن را ندارد. اما تا به حال میدانستید که اینکه به چه دسری علاقهمند هستید میتواند تا اندازه زیادی ابعاد وجودی شخصیت شما را آشکار کند؟ از بین دسرهای زیر یکی را انتخاب کنید و با خواندن جوابها خودتان را بهتر بشناسید.


1. کیک اسفنجی
2. پای لیمو با روکش خامه
3. کیک وانیلی با روکش شکلات
4. کیک ساده با توتفرنگی خرد شده و خامه
5. کیک شکلاتی با روکش شکلات
6. بستنی
7. کیک هویج


کیک اسفنجی


شیرین، با محبت و فردی راحت هستید. شما عاشق عروسک و اشیا گرم، نرم و پرزدار هستید. هرازگاهی شلوغ و شیطان میشوید. گاهی اوقات در پایان روز هوس بستنی میکنید. دیگران شما را فردی میشناسند که گاهی مثل بچهها میشود و رفتارش مانند فردی بالغ نیست.

پای لیمو با روکش خامه


فردی انعطافپذیر و زیبا هستید. از دستهای خود هنگام حرف زدن زیاد استفاده میکنید. یک سخنران و معلم خوب هستید اما هنگام این کار بهتر است راه نروید و آدامس نجوید. گاهی دوست دارید ریاست همه چیز را به دست بگیرید، با این حال دوستان زیادی دارید.

کیک وانیلی با روکش شکلات


رفیقباز، خوش پوش و بذلهگو هستید. در زندگی هدف خاصی ندارید و گاهی سردرگم و بیانگیزهاید. با این حال هرکسی از بودن با شما لذت میبرد. شما واقعا یک بذلهگوی قهار هستید. اطرافیانتان باید سعی کنند که شما را عصبانی نکنند و شما دوستی هستید که برای یک عمر میمانید.

کیک ساده با توت فرنگی خرد شده و خامه


دوستداشتنی، گرم و رمانتیک هستید. شما به فکر دیگران هستید و وقتی اطرافیانتان به دردسر بیفتند، روی شما حساب میکنند. قابلیت این را دارید که خودتان را برای دیگران فدا کنید. گاهی اوقات احساساتی بودن بیش از حدتان غیر قابل تحمل و آزاردهنده است.

کیک شکلاتی با روکش شکلات


همواره آمادگی خدمت کردن به دیگران را دارید. زیبا، خلاق، ماجراجو، بلند پرواز و پرشور هستید. شاید به ظاهر آدمی خونسرد باشید، اما ذاتا خونگرم هستید و نشانش نمیدهید. از ریسک کردن باکی ندارید. هر مسئله کوچکی در زندگی شما را بهخودش درگیر نمیکند. عاشق خندیدن هستید.

بستنی


شما عاشق ورزش هستید. هر ورزشی! بیسبال، فوتبال، بسکتبال و حتی راگبی! بدتان نمیآید که در آنها شرکت کنید اما ترجیح میدهید مسابقات را تماشا کنید. کنترل تلویزیون از شما دور نمیشود. فردی خود محور هستید و مایلید روی پای خود بایستید.

کیک هویج


شما شخصی دوست داشتنی هستید همیشه خنده بر لبانش است. با شما بودن مساوی است با خوشگذراندن. همه دوست دارند که با شما به گردش و تفریح بروند. فردی خوشقلب ولی گاهی دمدمی مزاج هستید. در ضمن دوستان وفادار زیادی دارید.

منبع : نودهشتیا


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها:


تاريخ : ۱۳٩٢/٥/۱٩ | ۱۱:٢٦ ‎ب.ظ | نویسنده : پردیس | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.