روش های کاربردی برای فرار از دید و بازدید عید !!

از قدیم الایام گفته اند که همیشه بهترین دفاعدر حمله است. پس مجال ندهید و در اولین فرصت ممکن حمله کرده و به دیدن اقوام و بستگان عزیزتان بروید. فراموش نکنید که این یک قانون نانوشته است که اگر گل نزنید گل می خورید!

البته خب برخی هم تفکرات تدافعی دارند و بر این عقیده اند که اول باید گل نخورد و سپس در ضد حملات کار حریفان را یکسره کرد. اگر احیاناً جزو این دسته از افراد هستید تهیه یک عدد آیفون تصویری برای منزلتان به شدت توصیه می شود چرا که وجود آیفون تصویری کمک بسیار زیادی به نبودن شما در منزل خواهد کرد!

به تلفن های ناشناس و مشکوک پاسخ ندهید. مخصوصاً به تماس هایی که از باجه تلفن های اطراف منزلتان گرفته می شود. چرا که ممکن است مورد عمل انجام شده قرار گرفته و با جمله ی معروف “ داشتیم از این طرف ها رد می شدیم گفتیم ببینیم اگر هستید یه سری هم به شما بزنیم“ رو به رو شوید!

راستی تا یادم نرفته این را هم بگویم که حتماً کاغذی،مقوایی، تخته وایت بردی، چیزی بر روی درب منزلتان بچسبانید تا یک وقت میهمانان ناکام مانده هوس نکنند خسارتی که قرار بود در صورت بودنتان به منزل و خوراکی ها وارد کنند را بر روی درب وارد نموده و“ آمدیم نبودید !“ شان را بر روی آن حکاکی کنند! حتی می توانید از خودتان سلیقه به خرج دهید و برای هریک از خانواده های فامیل قسمتی جداگانه را در آن کاغذ در نظر بگیرید!

و ندیم گفته اند چیزی که عوض دارد گله ندارد. اگر احیاناً رو دست خورده و این شما بودید که با درب بسته منزل اقوام برخورد نمودید سعی کنید بر اعصاب خود مسلط باشید، با اندکی امید و اعتماد به نفس می توانید از شکستپلی بسازید به سوی پیروزی! حالا نفس عمیقی کشیده و بر روی درب بنویسید :“ آمدیم نبودید؛ نیایید نیستیم!

اقتصادی فکر کنید، اگر تعداد اعضای خانواده یکی از بستگانتان کمتر از تعداد اعضای خانواده شماست با آغوش باز پذیرای آن ها باشید و فراموش نکنید که هر دیدی بازدیدی دارد و هر بازی برگشت دارد! راستی فراموش نکنید که گل زده در خانه حریف ۲ تا حساب می شود!!

اگر هم که اصلا اهل این حرف ها نیستید و به دید و بازدید علاقه مندید پس خواهشا همان یک بار را بروید کافی است !

داشتن حیوانات خانگی به طور مستقیم با کم تر شدن تعداد کسانی که در طول ایام نوروز خیال سوء قصد به منزلتان را دارند در ارتباط است. اگر اکثریت فامیلتان حیوان ندوست (!) هستند داشتن یه عدد سگ از نوع شلخته و لوس به شدت توصیه می شود. اگر هم فامیل هایتان وسواسی هستند که از گربه خانگی استفاده کنید. بیشتر جواب می دهد! ضمناً خواهشاً کمی هم جنبه داشته باشید. چند تا پسته و بادام دیگر ارزش آوردن کروکودیل و اورانگوتان به خانه را ندارد!

ساماندهی و پلاک گذاری میوه جات و علی الخصوص پسته ها و بادام های داخل آجیل و تهیه بارکد از جمله سایر اقداماتی است که شما جهت ایمنی بیشتر می توانید انجام دهید! همین طور می توانید در بدو ورود روی میهمان ها برچسب انرژی نصب کنید و تهدیدشان نمایید که اگر زیادی بخورند انرژی زیادتری جذب می نمایند و از طریق برچسب انرژی تابلو می شوند !!

/ 10 نظر / 19 بازدید
Ye Dokhtar

[نیشخند] ای کلک! نکنه خودت امتحان کردی! [گاوچران]

Ye Dokhtar

با یک هزار تومانی دو بال ساخته ام و می خواهم با آنها تا خداوند پرواز کنم کسی هست که در این پرواز یاریم کند ؟! سلام:) یه سر بزن!;)

Ye Dokhtar

[نیشخند] ای کلک! نکنه خودت امتحان کردی!؟[گاوچران]

شکیبا.ن

اصفهانیا با این چیزا گول نمیخورن!!!خودت که مطلعی؟؟؟

مرتضی

بابا آبجی خانم هیچ کدام افاقه نمی کنه.ما پارسال همه این راهها رو امتحان کردیم ولی شکستی خوردیم که تا ابد بر پیشانیمون ثبت شد و تا ابد فراموش نمی کنیم.[نیشخند][گل]

زهرا

آفرین به پردیس گل خودم که همیشه مطالب کاربردی میذاره ! [بغل]

سحر جون

سلام عزیزم [قلب] وبلاگ جالب و قشنگی داری [پلک] با تبادل لینک موافقی؟ توی وبم خبرم کن [ماچ]